Kawalerka w centrum, Stare Polesie, Śródmieście

Mieszkanie na sprzedaż
209 000 PLN, Pow. 36,80 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Polesie
Rok budowy:
1910
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH777116
Cena za m2:
5679.35 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI !!!

Dostępna na sprzedaż kawalerka usytuowana w samym centrum miasta w kamienicy na 1 piętrze. Mieszkanie ma powierzchnie 36m2, w cenę wchodzi:
- pokój 24m2,
- kuchnia 8,26m2,
- toaleta 1,02m2,
- przedpokój 2,31m2,
- komórka lokatorska,
- parking na zamkniętym podwórku.

Obecnie w mieszkaniu nie ma wydzielonej łazienki, ale można powiększyć toaletę i połączyć toaletę z łazienką. Możliwość wydzielenia 2 pokoi.

Lokal mieszkalny zarządzany jest przez wspólnotę mieszkaniową. W tym roku planowany jest remont podwórka, klatki schodowej i wymiana elektryki na klatce schodowej. Kamienica znajduję się w obszarze rewitalizacji.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail