Polesie, Retkinia 2 pokoje balkon Park na Zdrowiu

Mieszkanie na sprzedaż
280 000 PLN, Pow. 36,25 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
36,25 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Retkinia
Rok budowy:
1980
Piętro:
9 na 10
Numer oferty:
WH232442
Cena za m2:
7724.14 PLN
Kupujący nie płaci prowizji!

Mieszkanie 
usytuowane jest na 9 piętrze w dziesięciopiętrowym wieżowcu. Jego powierzchnia wynosi niespełna 37m2 w skład której wchodzą dwa pokoje przechodnie, kuchnia i łazienka z toaletą. 
Dodatkowo do mieszkania przynależy komórka lokatorska oraz balkon znajdujący się w małym pokoju.
Lokal świeżo pod odświeżeniu, gotowy do wprowadzenia 

Nieruchomość
zlokalizowana w atrakcyjnej lokalizacji na Retkini przy parku na Zdrowiu. W pobliżu bogato rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa.  W okolicy Carrefour, żabka, stokrotka, szkoła, przedszkole, zoo, pkp kaliski, atlas arena, ogród botaniczny i wiele innych ciekawych atrakcji.

Ekspozycja okien: wchód-zachód
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe z KW
Czynsz: 350zł

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail