Inwestycja deweloperska Łódź Rokicie, blisko Kurak

Mieszkanie na sprzedaż
381 000 PLN, Pow. 51 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
51 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Rokicie , Walerego Wróblewskiego
Rok budowy:
2022
Piętro:
0 na 6
Numer oferty:
WH596721
Cena za m2:
7470.59 PLN
Atuty nieruchomości :
- szybki dojazd do centrum,
- niedaleko odległość od Politechniki Łódzkiej,
- system Smart Home,
- funkcjonalny rozkład,
- w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa.

Charakterystyka nieruchomości :
Kompleks mieszkalny "Nowa Przędzalniana", to nowoczesne osiedle zlokalizowane przy ulicy Wróblewskiego 19 w dzielnicy Łódź Górna, Rokicie. Inwestycja realizowana na terenach starej przędzalni dzięki czemu architektura łączy w sobie niepowtarzalny styl i nowoczesne rozwiązania technologiczne takie jak system Smart Home czy system antysmogowy. Dostępność metraży od 27.38 m2 do 62.20 m2, liczba pokoi od 1 do 4.

Lokalizacja :
Dwie przecznice dzielą od ul. Piotrkowskiej, będącej centrum życia kulturalnego i towarzyskiego. Na wyciągnięcie ręki są liczne atrakcje i udogodnienia dostępne w centrum Łodzi,
W promieniu 2km od osiedla znajdują się m.in. Pasaż Łódzki, centrum handlowe Sukcesja oraz Atlas Arena,
Bliskość przystanków komunikacji miejskiej oznacza wygodny dojazd do pracy czy szkoły. W bezpośrednim sąsiedztwie osiedla znajdują się przystanki tramwajowe (linie nr: 8, 13, 14 15, 16, 17) oraz autobusowe (linie nr 55 74, 77)
Wypocząć możesz w jednym z parków znajdujących się w sąsiedztwie: Klepacza, Reymonta, Rejtana, Poniatowskiego czy w parku Skrzywana.
Kilka minut spacerem od osiedla funkcjonują sklepy, banki, przedszkola, szkoły oraz uczelnie wyższe. W pobliżu działają też kawiarnie, kino, siłownia, przychodnia medyczna czy klub fitness

Serdecznie zapraszam na prezentację !

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail