Śródmieście, kamienica, ogrzewanie miejskie

Mieszkanie na sprzedaż
450 000 PLN, Pow. 116,79 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
116,79 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
1930
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH924642
Cena za m2:
3853.07 PLN
Wyśmienita lokalizacja okolice Teatru Nowego, zadbana reprezentacyjna część miasta, do Piotrkowskiej 5 minut piechotą. Kamienica zrewitalizowana, zamykana brama. Mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze, powierzchnia ok 116m2. Ogrzewanie miejskie.

Salon ok 30m2, dwa  mniejsze pokoje ok 20, 25m2, W przedpokoju szafa z lustrem. Możliwość przearanżowania przestrzeni. Wysokie, przestrzenne z potencjałem. Mieszkanie do własnej aranżacji, Czyste, zadbane,
Idealne również jako inwestycja pod wynajem.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail