M5 Śródmieście, gotowiec inwestycyjny

Mieszkanie na sprzedaż
888 700 PLN, Pow. 124 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
124 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
1996
Numer oferty:
WH553597
Cena za m2:
7166.94 PLN
Przestrzenna nieruchomość, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni ok 124m2 5 i 6 piętro w apartamentowcu z windą z 1996r. Ścisłe centrum, blisko nowoczesny dworzec Łódź Fabryczna. Możliwość szybkiego dojazdu do Warszawy oraz innych miast. Na drugim poziomie  czyli szóstym piętrze mieszkanie o powierzchni 34m2, z osobnym wejściem. Obecnie wynajmowane,Na piątym piętrze znajdują się 4 pokoje przygotowane do wynajmu. W pełni wyposażone i umeblowane. Gotowy biznes. Zysk przy wynajmie krótkoterminowym 10 000, obecnie jest najem długoterminowy

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail