M3 Śródmieście, Polesie, blisko Galeria OKAZJA

Mieszkanie na sprzedaż
349 000 PLN, Pow. 35 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
35 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
1985
Piętro:
10 na 11
Numer oferty:
WH631757
Cena za m2:
9971.43 PLN
Dwa pokoje w ścisłym centrum miasta, okolice Sądu, restauracji Europa, Aleja Kościuszki. Do Piotrkowskiej 5min piechotą W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, ścieżki rowerowe. Blisko park Poniatowskiego.

   Mieszkanie usytuowane na 10 piętrze , 11piętrowego wieżowca. Powierzchnia ok 35m2, dwa pokoje.  Kompleksowy remont obejmował wymianę instalacji elektrycznej, hydraulicznej, W pokojach na podłogach jednolite wysokiej klasy panele. Na ścianach gładzie gipsowe. Okna nowe PCV. Kuchnia nowoczesna z zabudową pod wymiar pozostającą w mieszkaniu. W przedpokoju szafa na wymiar. Meble widoczne na zdjęciach pozostają w mieszkaniu.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail