M4 Kamienica 1p, Śródmieście, Okazja

Mieszkanie na sprzedaż
649 000 PLN, Pow. 98 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
98 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
1933
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH810538
Cena za m2:
6622.45 PLN
Wyjątkowa klimatyczna nieruchomość w sercu miasta, 50m2 do Piotrkowskiej.
Kamienica zadbana, powierzchnia ok 98m2, pierwsze piętro.. Mieszkanie po remoncie sprzedawane z pełnym umeblowaniem gotowe do zamieszkania od zaraz. Ogrzewanie gazowe. Salon, 2 sypialnie. Balkon. Dwie łazienki w jednej wanna w drugiej prysznic. Wysokość 3.40, wymienione okna PCV. Na wyremontowanym podwórku kostka brukowa, możliwość parkowania samochodu. Bardzo niski czynsz.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail