M4 Śródmieście, Uniwersytet,do wprowadzenia,OKAZJA

Mieszkanie na sprzedaż
375 000 PLN, Pow. 47 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
47 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
1978
Piętro:
7 na 11
Numer oferty:
WH222191
Cena za m2:
7978.72 PLN
Stylowe, niewielkie trzy pokoje w wieżowcu tuż przy parku.
Ścisłe centrum, strategiczna wręcz lokalizacja, w pobliżu Ośrodki Uniwersyteckie, Dworzec Łódź Fabryczna, szybki dojazd do Warszawy i innych miast. Mieszkanie idealne jako inwestycja pod wynajem.

Powierzchnia ok 47m2, siódme piętro. Mieszkanie po remoncie. Kuchnia otwarta z salonikiem, balkonem. W pełni wyposażona, z kompletną zabudową pozostającą w mieszkaniu. Nowoczesna, elegancka. W mieszkaniu znajdują się dwa balkony,. Drugi w salonie, duży na całą szerokość pokoju. Z okien piękny widok na panoramę Łodzi. W dużym pokoju nowoczesna szafa w zabudowie, pod wymiar.
Mieszkanie z klimatem, stylowe dobrze doświetlone dwustronnie rozkładowe.
W wieżowcu nowoczesna winda. Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail