M5 71m2, 2p, Śródmieście, po remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
600 000 PLN, Pow. 71 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
71 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
1980
Piętro:
7 na 11
Numer oferty:
WH357412
Cena za m2:
8450.70 PLN
Luksusowe oryginalne wnętrze w sercu miasta. Przestronne ok 71m2 cztery pokoje, drugie piętro/ wieżowiec. Balkon. Dogodna lokalizacja w otoczeniu zieleni, dwóch parków. Miejsca sprzyjające aktywnemu wypoczynkowi. Blisko ośrodków uniwersyteckich, dobra komunikacja z Piotrkowską, centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa.

Mieszkanie po remoncie, gotowe do natychmiastowego wprowadzenia. W pokojach na podłodze piękny dębowy parkiet. Na ścianach gładzie gipsowe, kuchnia z kompletną zabudową , wyposażona w sprzęt AGD.
W łazience natrysk. Wystawa okien pd-wschód. Mieszkanie jasne, przestronne z bardzo dobrą energią.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail