NOWA INWESTYCJA W CENTUM 0% PROWIZJI BRAK PCC

Mieszkanie na sprzedaż
295 704 PLN, Pow. 39,96 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
39,96 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście , Sarnia
Rok budowy:
2021
Piętro:
0 na 5
Numer oferty:
WH162086
Cena za m2:
7 400 PLN
NOWE MIESZKANIA, BLISKO CENTRUM , DOSTĘPNE NA KONIEC 2021r
INWESTYCJA PRZEWIDUJE 2 ETAPY BUDOWY. W PIERWSZYM ETAPIE POWSTANĄ MIESZKANIA 2,3 I 4 POKOJOWE O POWIERZCHNIACH OD 40 DO 88 m 2 .NISKIE BLOKI ZAPROJEKTOWANO W KSZTAŁCIE LITERY C , CO POZWOLIŁO NA WYGOSPODAROWANIE OBSZERNEGO DZIEDZIŃCA. W BLOKU DOSTĘPNE BĘDĄ RÓWNIEŻ 3 LOKALE USŁUGOWE. TEREN BĘDZIE CZĘŚCIOWO OGRODZONY, NA PARTERZE ZNAJDOWAĆ SIĘ BĘDZIE POMIESZCZENIE OCHRONY. DLA MIESZKAŃCÓW W CZĘŚCI WSPÓLNEJ POWSTANIE ROWEROWNIA, A W PODZIEMIACH MIEJSCA GARAŻOWE.
GARAŻ PODZIEMNY - 25000 ZŁ DO 35000 ZŁ, KOMÓRKA LOKATORSKA -9000 ZŁ
MIESZKANIA ZLOKALIZOWANE W NIEDALEKIEJ ODLEGŁOŚCI OD "SKRZYŻOWANIA MARSZAŁKÓW", JEDNEGO Z NAJWAŻNIEJSZYCH WĘZŁÓW KOMUNIKACYJNYCH W ŁODZI.
JEDNOCZEŚNIE MIEJSCE TO GWARANTUJE ZNAKOMITE POŁĄCZENIA KOMUNIKACJI PUBLICZNEJ Z WSZYSTKIMI ISTOTNYMI PUNKTAMI NA MAPIE ŁODZI.
W OKOLICY ZNAJDUJĄ SIĘ SKLEPIKI OSIEDLOWE ORAZ CENTRUM HANDLOWE, A DO GALERII ŁÓDZKIEJ JEST OKOŁO 2,4 KM.
DLA OSÓB LUBIĄCYCH AKTYWNY WYPOCZYNEK ZNACZĄCA BĘDZIE BLISKOŚĆ PARKÓW I TERENÓW ZIELONYCH. W ODLEGŁOŚCI OKOŁO 100M ZNAJDUJE SIĘ PARK NAD JASIENIEM, A NIECO DALEJ PARK ŹRÓDLISKA WRAZ Z PALMIARNIĄ.
WIARYGODNY I DOŚWIADCZONY DEVELOPER, KTÓRY WYKONAŁ W ŁODZI DUŻO CIEKAWYCH INWESTYCJI.
BARDZO ATRAKCYJNA INWESTYCJA. GORĄCO ZAPRASZAM, SZCZEGÓLNIE ,ŻE OFERTA CIESZY SIĘ DUŻYM ZAINTERESOWANIEM, A CENY MIESZKAŃ MOGĄ ULEGAĆ ZMIANIE.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail