M3, 2 piętro, centrum ,Łódź

Mieszkanie na sprzedaż
322 000 PLN , Pow. 32,20 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
32,20 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
2024
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
WH476931
Cena za m2:
10 000 PLN
NAJLEPSZA NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA - IDEALNA DLA INWESTORA 
Nieruchomość mieszcząca się w kamienicy położonej w centrum Łodzi
(200 m od ulicy Piotrkowskiej, 300 m od Placu Wolności) na sprzedaż.

Mieszkanie jest w stanie deweloperskim z wymienionymi instalacjami elektrycznymi oraz pionem wodno-kanalizacyjnym. Za dodatkową dopłatą możliwe jest pełne wykończenie mieszkania. 

Kamienica jest w trakcie rewitalizacji, która obejmuje między innymi docieplenie fundamentów, remont podłóg, stropów oraz remont klatek schodowych.

Lokal mieszkalny w tej inwestycji jest zaprojektowany pod wynajem.
Firma zajmująca się zarządzaniem najmem w tej inwestycji zawiera umowę z właścicielem nieruchomości na okres 5 lat. Przez ten okres wynajmu, gwarantuje stały zysk miesięczny dla właściciela nieruchomości. 


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail