Bałuty, Teofilów, 2 pokoje, 38mk2

Mieszkanie na sprzedaż
249 000 PLN, Pow. 38 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
38 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Teofilów
Rok budowy:
1970
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
WH909937
Cena za m2:
6552.63 PLN
Przytulne i zadbane mieszkanie z dwoma pokojami. 

Mieszkanie ma powierzchnię 38m2 + kom. lok. Usytuowane jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku. Składa się ono z:
- przedpokoju
- przejściowego salonu
- pokoju
- kuchni
- łazienki z toaletą
* dodatkowo w piwnicy znajduję się komórka lokatorska przynależąca do mieszkania.
W lokalu została na przestrzeni kliku lat wstecz odbył się remont. Wymieniona została m.in. instalacja wodno-kanalizacyjna.

Nieruchomość zlokalizowana jest w cichej i spokojnej okolicy. Jest tu bogato rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu znajdziemy wiele sklepów, szkoły, przedszkola, basen "wodny raj" i wiele innych.

Ekspozycja okien: południe
Stan prawny: spółdzielcze własnościowe 
Czynsz: 360zł

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail