2 Pokoje, 45m, Teofilów, Bałuty, Słoneczne.

Mieszkanie na sprzedaż
312 000 PLN, Pow. 44,86 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44,86 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Teofilów
Rok budowy:
1970
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH802605
Cena za m2:
6954.97 PLN

**Kupujący nie płaci prowizji**

Mieszkanie usytuowane jest w cichej okolicy. Jednocześnie posiada bardzo dobry dostęp do komunikacji miejskiej i licznych dyskontów, apteki i piekarni.
Idealne dla osób, które szukają czegoś do lekkiego odnowienia w rozsądnej cenie i spokojnym otoczeniu.

Powierzchnia mieszkania wynosi 44,7m2. Położone ono jest na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku. 12 lat temu został wykonany remont instalacji elektrycznej. W łazience zostały wymienione piony kanalizacyjne. Świeżo odmalowane. 

W skład mieszkania wchodzą:
-Piękna sypialnia z regulowanym nastrojowym oświetleniem i szerokim bardzo wygodnym łóżkiem.
-Kuchnia 
wyposażona w zmywarkę, zlew, kuchenkę gazową i piekarnik, lodówkę, znajdziemy w nim również pralkę. Dodatkowo znajdziemy w niej duży blat i liczne szafki które pomieszczą całe potrzebne wyposażenie.
-Słoneczny salon z oknami na całej długości i kilkuletnimi panelami. Jest on dość długi. Idealne rozwiązanie dla przyjęć ze znajomymi.
-Bardzo ładną Łazienkę, znajduje się w niej prysznic i umywalka z lustrem i szafką. Wymieniono w niej piony kanalizacyjne.
-Przedpokój ogromną szafą w zabudowie. Spokojnie pomieści kilkanaście par butów i sporą garderobę.

W pobliżu:
-Rossman (250m.)
-Biedronka (300m.)
-Lidl (400m.)
-Piekarnia (400m.)
-Przystanek (350m.)

Pod blokiem znajduje się również parking na którym nie ma problemu ze znalezieniem miejsca. Mieszkanie warte obejrzenia.

Więcej informacji:
Czynsz: 400zł
Status własności: Odrębna nieruchomość

Serdecznie zapraszam na prezentację.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail