2 pok, częściowy rozkład, balkon, Teofilów, Bałuty

Mieszkanie na sprzedaż
245 000 PLN, Pow. 37 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
37 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Teofilów
Rok budowy:
1971
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH657408
Cena za m2:
6621.62 PLN

Szukasz mieszkania na Teofilowie? Mam coś dla Ciebie!


Ciche M3 na czwartym piętrze. Do niedawna zamieszkane. 


Mieszkanie o częściowym rozkładzie pomieszczeń, w którym z korytarza mamy wejście do salonu, sypialni oraz łazienki, natomiast wejście do kuchni mamy od salonu. Dodatkowo mamy z salonu wyjście na balkon.


Mieszkanie jest ciche i ciepłe. Nadające się do zamieszkania po ówczesnym odświeżeniu. 


W pobliżu szkoła, sklepy, przystanki komunikacji miejskiej oraz wiele innych punktów usługowych niezbędnych do życia codziennego. 


W razie pytań zapraszam do kontaktu. Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail