M3 Teofilów, Bałuty po remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
345 000 PLN, Pow. 44,70 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44,70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Teofilów
Rok budowy:
1972
Piętro:
3 na 4
Numer oferty:
WH372145
Cena za m2:
7718.12 PLN
Jasne, neutralne wnętrze na zielonym Teofilowie.Dwa pokoje w pełnym rozkładzie ok 45m2, trzecie piętro z balkonem. Świetnie dobrane kolory, gołębia prawie niewidoczna szarość w pokojach harmonijnie współgrająca z jasnymi dobrej jakości panelami. Powierzchnia pokoi ok 18, 11m2. Uroku dodaje relaksujące oświetlenie z lampami na pilota umożliwiającymi regulacje jego intensywności. W przedpokoju, kuchni, łazience ten sam duży elegancki gres.
Łazienka z kabiną prysznicową, elegancka, nowoczesna.
Super lokalizacja okolice Traktorowa / Rojna.
W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa, zarazem zieleń, basen Wodny Raj, dobre połączenie w każdym kierunku w mieście.

Mieszkanie w bardzo dobrej cenie do kosmetycznej negocjacji.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail