Widzew,Śródmieście 3 pokoje z balkonem po remoncie

Mieszkanie na sprzedaż
370 000 PLN, Pow. 52 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
52 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Widzew
Rok budowy:
1981
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH172066
Cena za m2:
7115.38 PLN

Mieszkanie
usytuowane jest na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku. Jego powierzchnia wynosi niespełna 52m2, w skład której wchodzą: przedpokój, 3 rozkładowe pokoje, łazienka z toaletą oraz kuchnia przejściowa przez pokój stołowy. Dodatkowo w jednym z pokoi jest balkon oraz komórka lok. znajdująca sięw piwnicy.

Lokal przeszedł kilka lat temu gruntowny remont generalnym, w którym zostały wymienione m.in.:
wszystkie okna, drzwi, wyposażenia kuchni i łazienki. 
Blok również jest po remoncie ( elewacja, dach, balkony, instalacja elektryczna na klatkach schodowych)

Nieruchomość zlokalizowana jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, ponieważ jest to praktycznie centrum miasta, a jednocześnie cicha i spokojna okolica. Jest tu bogato rozwinięta infrastruktura handlowo-usługowa bardzo dobre połączenie komunikacji miejskiej. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole, przychodnia lekarska, szpital, parki, komunikacja.

Ekspozycja okien: wchód-zachód 
Stan prawny: pełna własność z KW bez obciążeń
Czynsz: 450zł

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail