Śródmieście, Widzew 2 pokoje, ogród

Mieszkanie na sprzedaż
310 000 PLN, Pow. 49,46 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
49,46 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Widzew
Rok budowy:
1900
Numer oferty:
WH773853
Cena za m2:
6267.69 PLN
***TYLKO U NAS***

Do sprzedazy oferujemy dwupokojowe mieszkanie o
powierzchni 49,46 m w kilkumieszkaniowej willi usytuowanej w środku osiedla, przy ul. Przędzalnianej 106A zarządzanej przez wspólnotę i stanowiącej własność lokatorów wraz z wykupioną od miasta działką na której znajduje się ogród.

Teren ogrodzony z bramą na pilota i miejscem parkingowym na terenie oraz komórką. Przy furtce na posesję jak i przy wejściu na klatkę schodową domofon.

Lokal znajduje się na parterze budynku, posiada rolety antywłamaniowe podnoszone i opuszczane na pilota. Okna lokalu wychodzą na część posesji z parkingiem oraz na ogród (północ i zachód).
Mieszkanie kompletnie wyposażone i gotowe do wprowadzenia.

 W mieszkaniu znajduje się kompletnie wyposażona kuchnia robiona na zamówienie z aneksem jadalnym, łazienka, duży pokój dzienny z telewizorem i eleganckimi meblami oraz kompletem wypoczynkowym oraz sypialnia z telewizorem, kompletem mebli, w tym z szafą typu komandor. Na podłogach terakota oraz wysokiej jakości panele podłogowe.


Za ogrzewanie oraz ciepłą wodę odpowiada dwufunkcyjny kocioł gazowy znajdujący się w łazience (w perspektywie jest podłączenie do sieci miejskiej). Mieszkanie charakteryzuje się bardzo grubymi murami, które w zimie stanowią dobrą izolację termiczną, a latem zapewniają przyjemną i nie wymagającą klimatyzacji temperaturę. W przeciągu ostatnich kilku lat dokonano kilku znaczących remontów budynku, w tym wymianę dachu oraz remontu przewodów kominowych.

Aktualny koszt utrzymania mieszkania to czynsz w kwocie niecałych 500 zł, zaliczki miesięczne PGNiG w kwocie ok 320 zł, energia elektryczna w kwocie ok 70 zł oraz koszt telewizji kablowej w kwocie ok 30 zł. W mieszkaniu znajduje się TV Toya, ale nie ma Internetu. Podłączenie Internetu wymaga jedynie aneksu do obecnej umowy który można podpisać w biurze TV Toya w pawilonie 100 m od posesji. Mieszkanie nie posiada absolutnie żadnych zadłużeń oraz posiada „czystą” księgę wieczystą.

 Zapraszam do oglądaniaWięcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail