3 pokoje, pełen rozkład Łódź, Widzew, Wschód

Mieszkanie na sprzedaż
440 000 PLN, Pow. 63 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
63 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Widzew
Rok budowy:
1979
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH217389
Cena za m2:
6984.13 PLN
Kupujący nie płaci prowizji !

Atuty nieruchomości :
- Szybki dojazd do centrum
- Bardzo dobrze skomunikowane
- Funkcjonalny rozkład
- Lokalizacja


Charakterystyka :
Mieszkanie składające się z pokoju dziennego połączonego z dużym balkonem typu loggia, dwóch pokoi, kuchni, WC, łazienki, garderoby. Zlokalizowane, na 4 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie do remontu, częściowo umeblowane. Czynsz około 450 zł. Z pokoju dziennego wyjście na balkon typu loggia. Do mieszkania przynależy piwnica. Duża liczba ogólnodostępnych miejsc parkingowych. 
 
Lokalizacja:
Nieruchomość zlokalizowane jest w dzielnicy Widzew Wschód. Szybki dojazd do centrum miasta. W pełni rozwinięta infrastruktura usługowo-handlowa.

ZAPRASZAM NA PREZENTACJĘ


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail