M4 Bałuty okolice Żabieńca, do zamieszkania

Mieszkanie na sprzedaż
379 000 PLN, Pow. 57 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
57 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Żabieniec
Rok budowy:
1974
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
WH650295
Cena za m2:
6649.12 PLN
Świetne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, okolice dworca Łódź Żabieniec. W bezpośrednim sąsiedztwie budowanego metra. W perspektywie szybkie połączenie z Warszawą i innymi miastami.

   Mieszkanie na parterze w pełnym rozkładzie, powierzchnia 57m2.
Kuchnia z kompletną zabudową pozostającą w mieszkaniu. w dobrym stanie technicznym. W łazience kabina prysznicowa. Glazura i terakota nowego typu.
Pokoje o powierzchni ok 20, 15, 12m2. Na podłogach panele, ściany częściowo gładzie gipsowe częściowo tapety. Okna nowe PCV.

    Doskonały dojazd do centrum miasta. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, hipermarkety, ALDI, Biedronka, niedaleko Rossman , PEPCO.
Blisko park na zdrowiu , największy kompleks rekraacyjno-wypoczynkowy w mięście.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail