M3 37m2 Bałuty Żabieniec, 4p, OKAZJA

Mieszkanie na sprzedaż
249 000 PLN, Pow. 37 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
37 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Żabieniec
Rok budowy:
1978
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH775559
Cena za m2:
6729.73 PLN
Dwupokojowe mieszkanie na czwartym piętrze nieopodal Dworca Łódź Żabieniec. Świetny punkt, nieopodal Biedronka, komunikacja z centrum miasta. 
W pobliżu bloku zieleń, spokojne ustronne miejsce.

Mieszkanie do własnej aranżacji, pokoje o identycznej powierzchni ok 12m2.
Na podłogach panele, okna wymienione PCV.  W łazience natrysk, Przejście z jednego z pokoi do kuchni. Niski czynsz ok 350zł na 1 osobę. 
Klatka schodowa po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje w pionach. Mieszkanie idealne również jako inwestycja pod wynajem.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail