M3 Dąbrowa Górna po remoncie ,1p

Mieszkanie na sprzedaż
330 000 PLN, Pow. 40 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
40 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Zarzew
Rok budowy:
1978
Piętro:
1 na 4
Numer oferty:
WH760599
Cena za m2:
8 250 PLN
Atrakcyjne mieszkanie na Dąbrowie, doskonały lokalizacyjnie punkt, w okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy, szkoła, przedszkole, żłobek, przychodnia.

   Mieszkanie własnościowe z kw. Powierzchnia ok 40m2, pierwsze piętro, pełen rozkład, balkon. Po gruntownym remoncie, wymieniona została instalacja elektryczna i hydrauliczna, na podłogach wylewki, pokoje ściany gipsowe.
Nowe okna PCV. Kuchnia z kompletną zabudową pozostającą w mieszkaniu, sprzętem AGD. Gustowna, elegancka. Mieszkanie jasne, słoneczne z klimatem.
Idealne również jako inwestycja pod wynajem.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail