M4 Żubardź, Bałuty OKAZJA

Mieszkanie na sprzedaż
355 000 PLN, Pow. 55 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
55 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Żubardź
Rok budowy:
1980
Piętro:
4 na 4
Numer oferty:
WH224410
Cena za m2:
6454.55 PLN
Atrakcyjne trzypokojowe mieszkanie na zielonym Żubardziu. Doskonała lokalizacja umożliwiająca sprawną komunikacje z centrum miasta Piotrkowską, Manufaktura. W okolicy pełna infrastruktura handlowo-usługowa, liczne sklepy osiedlowe, Pepco, Rossman, ALDI. 

   Mieszkanie w pełnym rozkładzie, dwustronne. Kuchnia z kompletną zabudową pozostającą w mieszkaniu, elegancka, zadbana. Łazienka i wc osobno.
W łazience kabina prysznicowa. Mieszkanie po odświeżeniu nadaje się do zamieszkania. Niewielkim nakładem można z niego uczynić gustowne wnętrze.
Pokoje powierzchnia ok 20m2,14,10m2, wymienione okna PCV.
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail