2 pokoje, balkon, 3 piętro, Żubardź, Bałuty

Mieszkanie na sprzedaż
378 000 PLN, Pow. 44,50 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
44,50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Żubardź , Lutomierska
Rok budowy:
1975
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
WH163436
Cena za m2:
8494.38 PLN
TYLKO U NAS !!

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, w pełni rozkładowe, usytuowane na 2 piętrze w bloku 4 piętrowym znajdującym się blisko centrum, na osiedlu Żubardź (Bałuty) przy ul. Lutomierskiej. Bliskie sąsiedztwo Manufaktury oraz bardzo dobre połączenia z Uniwersytetem Medycznym.

Status własności: Spółdzielcze-własnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej.

Lokal znajduje się w ostatniej klatce, dzięki czemu mieści się z dala od głównej ulicy.

W mieszkaniu został przeprowadzony remont generalny wraz z wyposażeniem w meble kuchenne (+lodówka, zlew, piekarnik, płyta grzewcza) oraz wyposażeniem w szafy w przedpokoju.

Mieszkanie składa się z:
- Dużego i przestronnego salonu z wyjściem na balkon,
- Przestronnej i ustawnej sypialni,
- Przedpokoju z dwiema szafami oraz siedziskiem,
- Łazienki z prysznicem, umywalką oraz toaletą,
- Niemałej Kuchni, w której znajduje się lodówka, piekarnik, płyta grzewcza oraz zlew wraz z wygospodarowaniem miejsca na wstawienie pralki i zmywarki.

Lokalizacja budynku posiada dobre połączenie zarówno z centrum miasta jak i z pozostałymi osiedlami na Bałutach. Osoby szukające mieszkania z dobrym wylotem na autostradę także powinny znaleźć plusy tej lokalizacji.

Zapraszamy!

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail