Polesie, blisko Karolew Apartament 3 pokoje

Mieszkanie na sprzedaż
650 000 PLN, Pow. 77,30 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
77,30 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź
Rok budowy:
2009
Piętro:
4 na 6
Numer oferty:
WH542067
Cena za m2:
8408.80 PLN
***kupujący nie płaci prowizji***

Przytulny,przestronny apartament usytuowany na zamkniętym,monitorowanym osiedlu na Polesiu.Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze,winda.Lokal składa się z:
-salonu z tarasem (11,8 mkw)
-sypialni
-pokoju
-kuchni
-łazienki
-wc
-przedpokoju
W apartamencie - parkiet, częściowo terakota, w kuchni, łazience i WC - glazura, parapety i blat umywalkowy marmur / granit. Meble na wymiar we wszystkich pomieszczeniach oraz sprzęt AGD pozostają do dyspozycji nabywcy. Do mieszkania przynależą dwa miejsca parkingowe w garażu podziemnym ( płatne dodatkowo).
Komórka lokatorska,pełna własność.


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail