Pabianice Bugaj,3 pokoje,73m,balkon

Mieszkanie na sprzedaż
369 000 PLN, Pow. 72,80 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
72,80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Pabianice
Rok budowy:
1990
Piętro:
2 na 4
Numer oferty:
WH890967
Cena za m2:
5068.68 PLN
***Kupujący nie płaci prowizji***


Mieszkanie zlokalizowane w Pabianicach na Bugaju . Lokal znajduje się na czwartym piętrze w ocieplonym czteropiętrowym bloku  z lat 90-tych.Okolica cicha i spokojna,świetnie skomunikowana z centrum miasta.W pobliżu szkoły,uczelnie,żłobek,przychodnie,apteki.

Mieszkanie sklada się z duzego salonu z przestronnym balkonem,kuchni,2-ch sypialni ,lazienki z wc oraz dużego holu z zabudową(szafy komandor).Powierzchnia calkowita mieszkania wynosi 72,8mkw do lokalu przynależy komórka lokatorska.Wszystkie okna PCV z ekspozycją na wsch/zach .Na podłogach parkiet,łazienka po generalnym remoncie (glazura,terakota).Mieszkanie  w części  wyposażone.Do wprowadzenia.

Status własności: spółdzielcze-własnościowe z księgą wieczystą.
Zapraszam do oglądania


Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail