M4 Śródmieście, okolice Teatru Wielkiego,

Mieszkanie na wynajem
3 000 PLN, Pow. 95 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
95 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
1934
Piętro:
3 na 5
Numer oferty:
WH262211
Cena za m2:
31.58 PLN
Przestronny lokal w sercu miasta, okolice Teatru Wielkiego.
Powierzchnia ok 95m2, trzecie piętro, trzy pokoje, po generalnym remoncie. W kamienicy winda, Dokonano wymiany instalacji elektrycznej i hydraulicznej.
We wszystkich pomieszczeniach gładzie gipsowe, spokojna neutralna kolorystyka, nowe okna PCV, dwie łazienki. Ogrzewanie z sieci miejskiej, Balkon.
Mieszkanie idealnie nadaje się na kancelarie, bądź inne usługi.Doskonały komunikacyjnie punkt, nieopodal nowoczesnego dworca fabrycznego, umożliwiającego dogodne połączenie z innymi miastami. Blisko Piotrkowska, ścisłe centrum miasta.  Kamienica zadbana, po remoncie
Czynsz najmu 5000, plus opłaty eksploatacyne ok 1000zł.

Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail