2 pokoje + balkon, garaż, Ścisłe CENTRUM

Mieszkanie na wynajem
3 500 PLN, Pow. 54,76 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
54,76 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź Śródmieście
Rok budowy:
2022
Piętro:
3 na 7
Numer oferty:
WH790144
Cena za m2:
63.92 PLN

TYLKO U NAS !


Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe z balkonem usytuowane na 3 piętrze budynku, który został oddany do użytkowania w 2022 roku, zlokalizowanym na Alei Mickiewicza.


Cena najmu obejmuje także dostęp do garażu, w którym mieści się jedno z miejsc postojowych  przypisanych do lokalu. Miejsca postojowe zostały zorganizowane w garażu na zasadzie ruchomych platform (góra/dół).


Lokal został w pełni wyposażony, dzięki czemu najemca może wprowadzić się od zaraz. Ponadto na chwilę obecną lokal nie był jeszcze zamieszkiwany zatem możesz być jego pierwszym lokatorem :)


Mieszkanie składa się m.in. z przestronnego salonu połączonego z aneksem kuchennym oraz posiadającego wyjście na balkon. Kuchnia została wyposażona w meble kuchenne pod wymiar oraz w pełny sprzęt AGD (lodówka, zmywarka zlew, piekarnik, płyta indukcyjna, okap). Ponadto pomiędzy częścią dzienną a kuchenną zagospodarowano miejsce na stół, który może także pełnić funkcję dodatkowego blatu roboczego. W sypialni mieści się duże dwuosobowe łóżko z funkcją regulacji oparcia, przestronna szafa oraz szeroka przestrzeń do pracy wzdłuż okien, gdzie wstawiono długi blat oraz umiejscowiono nad nim dodatkowe oświetlenie. Łazienka została wyposażona w prysznic, toaletę, grzejnik, umywalkę oraz pralkę schowaną w jednej z szafek. Wszystkie te pomieszczenia łączy ze sobą przestronny przedpokój, w którym wstawiono szafę na odzież wierzchnią jak i siedzisko.


Dużym atutem jest fakt, iż lokal znajduje się w ścisłym centrum, a mimo tego otwierając okna nie słychać nadmiernego hałasu od strony ulic.


Budynek jest zarówno ogrodzony jak i strzeżony.


INFORMACJE DODATKOWE:


Kaucja w wysokości 3 miesięcznej kwoty najmu.


Do kwoty najmu należy doliczyć opłaty na poczet czynszu oraz zaliczek na media w łącznej kwocie ok. 800 zł.

Minimalny okres najmu: 1 rok.

Właściciel uwzględnia wyłącznie najem w trybie najmu okazjonalnego.


 


Zapraszamy na oględziny mieszkania :)Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail