M3 Piotrkowska, OKAZJA

Mieszkanie na wynajem
2 200 PLN, Pow. 53 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
53 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Łódź
Rok budowy:
1979
Piętro:
11 na 12
Numer oferty:
WH147334
Cena za m2:
41.51 PLN
Mieszkanie pod niebem z pięknym widokiem panoramy Łodzi, widok na Księży Młyn i inne pobliskie tereny. Jedenaste nie ostatnie piętro, Piotrkowska okolice katedry, nowa nowoczesna duża winda. Wejście oddzielone od pozostałych mieszkań,  oddzielnym zamykanym korytarzem na którym bez obaw można pozostawić rower bądż wózek dla dziecka. Do mieszkania przypisane jest miejsce parkingowe. 

   Wysoki standard. dwa pokoje w pokojach na podłogach parkiet egzotyczny. 
Salon z możliwością doposażenia  wedle życzenia w ramach czynszu najmu.
Łazienka i toaleta osobno. W łazience niezliczona ilość szafek umożliwiająca pochowanie wszystkich kosmetyków, detergentów a nawet odzieży do prania.
Wszystko skrzętnie schowane. Duża kabina prysznicowa.
Kuchnia z kompletną zabudową, elegancka, piekarnik , lodówka. W 
Niski czynsz ok 500zł. 
Czynsz najmu 2200..
Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail