Dom Łódź - okolice Nowosolnej- duża działka Nowość

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
799 000 PLN, Pow. 188 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 188 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Łódź Nowosolna
  • Rok budowy : 2018
  • Liczba kondygnacji: 1
  • Numer oferty : WH310147
  • Powierzchnia działki : 1 554 m2
  • Cena za m2 : 4 250 PLN

KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI


Piękny dom w pięknym miejscu czeka na swojego nowego właściciela, ulokowany w otulinie PARKU KRAJOBRAZOWEGO WZNIESIEŃ ŁÓDZKICH. W bliskim sąsiedztwie nowych domów, zamieszkałych głównie przez młode rodziny z dziećmi.

Zapraszamy w rejon Nowosolnej w Łodzi (około 4km do centrum). Piękna i spokojna okolica, spokój zieleń, a zarazem bliskość centrum handlowego w Nowosolnej, które poszerza z każdym miesiącem wachlarz usług i sklepów. Bliskość węzła A1 północ-południe jest dogodnym miejscem dla tych, którzy pracują "w drodze". W pobliżu poczta, apteka, LIDL, Biedronka, Rossmann, Cukiernia "Sowa", House of Sushi, Raz na wozie i wiele innych.
Przedszkola, szkoły, prywatne przedszkole "Ekoludek", MPK.


Dom w stanie surowym zamkniętym usytuowany jest na dużej działce 1554 m2 (z czego około 250 m pochłania szeroki dojazd). Układ względem stron świata jest idealny, dzięki czemu nawet w częściowo pochmurny dzień jest pięknie doświetlony. Wystawa salonu i potencjalnego tarasu na południe. Bardzo dobry rozkład wzmaga poczucie przestrzeni. Układ parteru jest widoczny na rzucie, natomiast poddasze daje już pełną dowolność i zależy już tylko i wyłącznie od potrzeb i inwencji nowych właścicieli.

Projekt: Zadębie średnie z garażem 2

Parter: 
- 3 sypialnie
- salon
- kuchnia z jadalnią i wykuszem
-  garderoba i wiatrołap
- WC dla gości
- łazienka
- garaż
- pomieszczenie gospodarcze z osobnym wejściem
- poddasze 52m2 z ogrzewaniem podłogowym - liczna ilość okien połaciowych daje możliwość dowolnego podziału. 
Cały parter to 106m2 plus 30m2 garażu z pomieszczeniem gospodarczym oraz 52m2 poddasza.

W całym domu zarówno na parterze i poddaszu ogrzewanie podłogowe.

Przyłącza:
- woda,
- prąd,
- gaz podciągnięte do domu,
- instalacja wodno-kanalizacyjna + szambo
- ogrzewanie podłogowe na dole i górze

Data rozpoczęcia budowy: sierpień 2018

Szczerze polecam.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: http://wellhome.nieruchomosci.pl/

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.