O firmie

   Biuro Nieruchomości WELLHOME z siedzibą w Łodzi powstało w roku 2018. Argumentem przemawiającym za stworzeniem nowej marki na łódzkim rynku nieruchomości było już ponad 8-letnie w tamtym czasie doświadczenie właściciela biura na różnych płaszczyznach tej branży. Zdobyta wiedza obejmuje kilka ważnych etapów rozwoju, co dziś przekłada się przede wszystkim na umiejętność oszacowania indywidualnych potrzeb klienta oraz rzetelne i profesjonalne wykonywanie usług.

   Doświadczenie obejmuje między innymi ponad 4-letnią praktykę na stanowisku doradcy ds.nieruchomości. W ciągu tych kilku lat z początkującego doradcy ds. nieruchomości, dziś właściciel Biura Nieruchomości WELLHOME, stał się w pełni doświadczonym doradcą klienta na rynku nieruchomości, uzyskując także w tym okresie licencję pośrednika w obrocie nieruchomościami (nr licencji: 20627).

   Chcąc rozwijać się w branży oraz poszerzać swoją wiedzę, kolejnym etapem było inwestowanie w nieruchomości na rynku łódzkim. Pozwoliło to na zdobycie zupełnie nowego doświadczenia oraz spojrzenie na nieruchomości z innej, a zarazem nowej perspektywy. Kontakty z pośrednikami, administracjami, urzędami, notariuszami, architektami, doradcami bankowymi, wykonawcami budowlanymi oraz tworzenie indywidualnych projektów nieruchomości spelniających oczekiwania jak największej liczby potencjalnych klientów, przełożyło się na zbudowanie całkowicie nowej gałęzi w karierze.

   Pielęgnując od samego początku zdobytą wiedzę oraz dobre relacje z poznanymi osobami z branży nieruchomości, stworzyliśmy zespół służący pełną i profesjonalną pomocą. Jesteśmy otwarci na ciągły rozwój firmy jak i nawiązywanie nowych kontaków mających wpływ na lepsze działanie biura.

   Główną ideą jaką kierujemy się w biurze jest profesjonalna pomoc przy sprzedaży, zamianie lub wynajmie nieruchomości jak i pełna pomoc przy dokonaniu zakupu lub najmu nieruchomości. Posiadajmy ogromną wiedzę i doświadczenie oraz dysponujemy całym wachlarzem specjalistów związanych z branżą na różnych jej płaszczyznach. Dzięki temu mamy możliwość nie tylko pomóc w przeprowadzeniu wspomnianych procesów, ale także na wielu etapach będących ich następstwem.

   Zapraszamy wszystkich do współpracy z naszym biurem. Zarówno osoby, które planują swój pierwszy w życiu zakup nieruchomości jak i osoby już doświadczone, osiagające coraz to większe sukcesy w sektorze nieruchomości.


"Spotkać się to początek;
Zgodzić się to postęp;
Pracować razem to sukces."

HENRY FORD