Dom z piękną działką | Schron | Łódź Widzew

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
699 000 PLN , Pow. 270 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
270 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Łódź Widzew
Rok budowy:
1986
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
WH852719
Powierzchnia działki:
710 m2
Cena za m2:
2 589 PLN

0%! Przy tej ofercie kupujący nie płaci prowizji dla biura.

Na sprzedaż przestronny dom, z loggią oraz ogromnym - 55 metrowym tarasem z widokiem na ogródek.

Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 712 m2, z garażem blaszanym oraz ogrodem oddzielonym od sąsiadów żywopłotem.


Dom składa się z:


- powierzchni mieszkalnej (parter + 1. piętro) - kuchnia, salon, 4 sypialnie, przedpokój, 2 łazienki, przestronna loggia 15 m2 oraz ogromny taras (55 m2),


- powierzchni komercyjnej (poziom piwnic) - idealny do prowadzenia działalności gospodarczej - warsztat/produkcja/kwatery pracownicze/punkt usługowy. Dla wygody klientów przed budynkiem jest parking dla kilku/kilkunastu samochodów. Dodatkowo garaż z kanałem. Do części komercyjnej oraz schronu podprowadzony jest układ trójfazowy (siła).


Zarówno część mieszkalna, jak i komercyjna posiada niezależne wejścia.

Niewątpliwym atutem nieruchomości są podwójne, solidne mury oraz niezwykły, betonowy, podziemny schron ewakuacyjny, znajdujący się całkowicie poza budynkiem. Dla bezpieczeństwa przejście do schronu jest z domu, jednak wyjście ewakuacyjne wyprowadzone jest poza nieruchomość. Wyposażony w wentylacje, z podprowadzoną elektryką.

Dom jest z wewnątrz do całkowitego remontu. Z zewnątrz elewacja jest w dobrym stanie (dom jest ocieplony).

Nieruchomość położona w bardzo dobrej lokalizacji, blisko centrum Nowosolnej. Okolica to spokojne osiedle domów jednorodzinnych z mnóstwem zieleni. Sam dom znajduję się przy wewnętrznej, utwardzonej drodze, równoległej do ulicy Brzezińskiej, oddzielonej wałem ziemnym i drzewami. Dzięki temu wokół domu panuje cisza - mimo bliskiego sąsiedztwa głównej arterii komunikacyjnej.


W pobliżu sklepy spożywcze, szkoła podstawowa, apteki, poczta, przystanek autobusowy, restauracje.


Szybki dojazd do centrum Łodzi, oraz do węzła Łódź - Nowosolna autostrady A1.

Status nieruchomości: Odrębna nieruchomość (pełna własność) z założoną księgą wieczystą.

Media - prąd, gaz, kanalizacja, woda.


 Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail