Dom wolnostojący blisko Łodzi

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 299 000 PLN , Pow. 146 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
146 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Słowik
Rok budowy:
2005
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
WH319987
Powierzchnia działki:
1 453 m2
Cena za m2:
8 897 PLN
Kupujący nie płaci prowizji.

Przedstawiam Państwu przestronny, atrakcyjny dom wolnostojący z antresolą,  położony  w spokojnej, malowniczej okolicy w Słowikach. W pobliżu znajdziemy szkołę, przedszkole, żłobek, sklepy oraz las do codziennych spacerów.

Nieruchomość wynosi 146m2, która położona jest na działce o powierzchni 1463m2.

Dom składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz kominkiem, czterech ustawnych sypialni, które zapewni komfort dla każdego domownika, dodatkowo funkcjonalna garderoba. Przechodząc dalej, znajdują się dwie nowoczesne łazienki.

Na górze znajduję się przestronna antresola, która może posłużyć jako dodatkowa sypialnia lub pokój do zaaranżowania według własnych potrzeb. Dodatkowo dwie garderoby umożliwiające dodatkowe miejsce na przechowanie rzeczy. 


Dom jest wyposażony w nowoczesne panele fotowoltaiczne, system ogrzewania nieruchomosci za pomocą pompy ciepła daję ekonomiczne rozwiązanie.
W posiadaniu ogrzewany garaż usytuowany w bryle domu.

Posiadłość jest wyremontowana i ocieplona, gotowa do zamieszkania.

Świetna komunikacja z Łodzią, dojazd autem ok 30 minut drogą szybkiego ruchu.


Polecam i zapraszam do prezentacji nieruchomości!



Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail