Konstantynów Łódzki, Rszewska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 8 128 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Konstantynów Łódzki , Rszewska
  • Numer oferty : WH508441
  • Cena za m2 : 61.39 PLN

Tylko u nas!
Konstantynów Łódzki, okolice ul. Rszewskiej.
Działka nr 111/10, o powierzchni 8128 m2, która w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego jest przeznaczona pod budownictwo jednorodzinne.
Zgodnie z planem, w/w działki można wydzielić 4 działki budowlane, spełniające wymogi gminy dla działek budowlanych. Do każdej działki będzie prowadzić droga wytyczona już przez Gminę.
Dla tego terenu obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego - uchwała nr L/520/10 RM w Konstantynowie Łódzkim z dnia 25.03.2010 r., opublikowany w Dzienniku Urzędowym Województwa Łódzkiego z dnia 8.05.2010 r., nr 130, poz. 1031 - przeznaczenie podstawowe: zabudowa mieszkalna jednorodzinna, minimalna powierzchnia działki budowlanej dla tego terenu to 1.300 m

Proszę o kontakt - udzielę więcej informacji.

PLAN NIERUCHOMOŚCI Z ZASADY UDOSTĘPNIONY JEST JAKO JEDNO ZE ZDJĘĆ OGŁOSZENIA.


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy z osobą potencjalnie zainteresowaną w postaci umowy pośrednictwa. Umowa pośrednictwa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym (na podstawie zawartych z nimi umów) jest bezpłatne.