Działka z domkiem - Jezioro Głuszyńskie

Działka (Budowlana) na sprzedaż
120 000 PLN, Pow. 1 000 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 000 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Stawiska
Numer oferty:
WH114062
Cena za m2:
120 PLN
Działka budowlana nad Jeziorem Głuszyńskim w miejscowości Wymysłowo-Stawiska (woj. kujawsko- pomorskie)-220 km od Warszawy i 120 km od Łodzi.
Okolica spokojna w niedalekim sąsiedztwie jeziora.
Działka o powierzchni 1000m2 z mediami: prąd, woda (własna studnia).
Na terenie zlokalizowany jest domek letniskowy o powierzchni 42m2 (z tarasem).
Domek składa się z 2 pokoi (sypialni i pokoju dziennego z aneksem kuchennym), łazienki oraz przybudówki (pomieszczenia gospodarczego).

Zapraszamy!Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail