Kawalerka Łódź Retkinia 31 mkw

Mieszkanie na sprzedaż
190 000 PLN, Pow. 31 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
31 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Łódź Retkinia
Rok budowy:
1980
Piętro:
10 na 11
Numer oferty:
WH196871
Cena za m2:
6129.03 PLN
KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! 

Sprzedam wyjątkową kawalerkę na Retkini. Mieszkanie usytuowane jest na 10 piętrze w 11-piętrowym bloku.  Lokal składa się z 1 pokoju, kuchni i łazienki. 

Status własności: Spółdzielcze własnościowe z Księgą Wieczystą 

Lokal składa się z: 
-Dużego pokoju z balkonem z typu francuskiego 
- Kuchni z pięknym widokiem na Retkinie 
- Łazienki z wanną 

Część klatki schodowej wydzielona i zamykana wyłącznie dla mieszkańców piętra, co umożliwia  bezpieczne zostawienie np. roweru. 

W okolicy pełna infrastruktura usługowo-handlowa.Więcej zdjęć danej oferty jak i więcej ofert znajdziesz na naszej stronie: wellhome. nieruchomosci. pl

Zapraszamy ! :)
 


Zarówno w celu uzyskania informacji o ofertach jak i chęci obejrzenia nieruchomości prosimy wyłącznie o kontakt telefoniczny z opiekunem oferty lub kontakt w formie zapytania internetowego z pozostawieniem numeru telefonu kontaktowego.


Chroniąc dane naszych klientów informujemy, że nie przekazujemy dokładnych adresów nieruchomości przed zawarciem współpracy w postaci umowy z osobą potencjalnie zainteresowaną. Umowa określa przede wszystkim warunki wzajemnej współpracy oraz ewentualną wysokość wynagrodzenia za wskazaną w umowie usługę, chociażby w odniesieniu do jednej z posiadanych w naszej bazie nieruchomości. Chcemy jednak zaznaczyć, że samo prezentowanie naszych nieruchomości osobom potencjalnie zainteresowanym jest bezpłatne.
Nieprawidłowy adres E-mail